Eğitmen Bilgileri

26 yaşında başladığım kişisel gelişim araştırmalarımda insanın tek probleminin ve tek çözümünün FARKINDALIK olduğunu öğrendim. Ve farkındalığımı geliştirmek için teknik uygulamaya karar verdim. Nefes tekniği kullanarak Meditasyona başladım.Yaşadığım bir dizi  deneyimden sonra bioenerji kanalımın aktif hale gelmesiyle beraber ; daha önce varlığından haberdar olduğum ; fakat hiç hissetmediğim çakra ve meridyenleri çok net ve somut bir şekilde hissetmeye başladım. Tabiki bunları hissetmeye başlamamla beraber çakra ve meridyenlerimde çok fazla problem olduğunu da idrak ettim. Meditasyon ile bunları çözümlemem çok uzun süre alacağından dolayı Reiki ye başlamaya karar verdim.
Reiki ye başladığım ilk günden itibaren artık enerji kanallarımdaki blokaj ve problemlerin çözümlenmeye başlaması   ile beraber ,  hayatımda mucizeler gerçekleşmeye başladı.  Reiki ve Meditasyon çalışmalarıma hız verdim. Bunun sonucunda iki tane misyonum oluştu.

1- İleri Gitmek

2- Paylaşmak

Enis Çelenk

Reiki Soyağacı : Mrs. Takata, Paul Mitchell, Lorie Ellen Grant, Katherine Galbraith, Cathy Chow, Cyd Makanui-Souza, Donna McMillian, Yuichi Kitamura, Berna Özcan Demir, Enis Çelenk

Master düzeyinde çalıştığım bazı Reiki ve enerji sistemleri

Usui Reiki

İmera Reiki

Violet Flame Reiki

Kundalini Reiki

Karuna Ki

Golden Triangle Healing System

Abundance/Prosperity Reiki

Angelic Light

Transformation Reiki

Good Luck Fortune Reiki

Tachyon ( Takyon ) Healing System

Ra-Sheeba

Baraka Reiki

Share