Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Bugün 18.gün
turker
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Bugün 18.gün
den: March 5, 2015, 00:24
Alıntıla

Merhaba Enis Bey Bugün 18.günüm.Günde 2 yada 3 defa Reikiyi deniyorum.İlk günler Başparmaklarımda ağrılar oluyordu geçti.Şimdi ise vucudumda ara ara geçici ağrılar oluyor(reiki yaptığım zaman)
Size birkaç sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum.
_Bazan reiki yaparken uyuyakalıyorum.Ellerim topraklanmamış oluyor.Uyandığımda devam edermi yoksa bitermi.Bana faydası yada zararı olurmu reikinin kapanmamış olması
_Su olmayan bie yerde reikiyi Meleklerimden ve Allahımdan yardım isteyerek kapatıyorum.Ama bazan kapanmamış gibi geliyor. Ellerimin yanması devam ediyor.
_Son sorumda Değerli taşları nasıl şifalandırabilirim.

Sorularımı cevaplandırırsanız çok memnun olurum. Teşekkür ederim

Enis
Admin
Yazılar: 11
Permalink
Mesaj Gönder
Enis
Yazı Re: Bugün 18.gün
den: March 9, 2015, 10:08
Alıntıla

Reiki uygularken uyuya kalmak cok dogal. Hatta faydali. Uyku ve uyaniklik arasi beyin dalgalarina bagli olarak titresimin degisir ve o an reiki akisi cok daha ust seviyede olur.
Ayrica vucudumuz bizden akillidir. Reiki vucudumuzu dinlemeyi ogrenmemize yardimci olur. Her hangi bir zarari yok.
Uyandiginda reiki uygulamaya devam edebilirsin yada etmeyebilirsin. Topraklama bilincin yerine geldiginde imgeleme yolu ile yapabilirsin.
Sen her reikiyi dusundugun anda reiki eşzamanlı olarak akmaya baslar. Reiki kanalinin acik yada kapali olmasi onemli degil. Ozellikle yeni basladigimizda sifa ihtiyacimiz yuzksektir. Ve reiki dusundukce calisir. Zaman zaman bende reikiye baglanmaya niyet etmeden elimde cok yogun reiki akisi hisseiyorum. Ve reiki calismasi gereken sekilde calisiyor ben karismayayim diyorum:)
Dogal taslari temizledikten sonra http://reikigelisim.com/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=205 avucunun icene alarak reiki verebilirsin.

turker
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Re: Bugün 18.gün
den: March 19, 2015, 21:28
Alıntıla

Teşekkür ederim.

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.017 saniyedir.

Share