Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Arınma Sürecinde ilk 15 günüm ve ben
ezginiba
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Arınma Sürecinde ilk 15 günüm ve ben
den: January 15, 2015, 14:06
Alıntıla

Merhaba, nerden başlasam,nasıl ifade etsem acaba diye diye 15 günü geride bıraktım...kızgınlık,öfke,ilk dört gün uyandığımda hissettiklerim....rüyalarım:hd kalitesinde tanımadığım ya da uzaktan gördüğüm insanlarla daha önceden Yaşadığım anları bu kişilerle yaşıyorum tanıdıklarımı dahil edip Yaşanan Konuları başka şekilde bağlıyorum....son 1 haftadır rüyalarımı hatırlamıyorum......benden uzak Allah'a yakın olsun dediğim bir kaç kişi ile de rüyalarımda yine buluştum(iyi şekildeydik)görmüyordum bir zamandır.....sanırım benden özür dilemelerini bekledim....neyse.....feci şekilde koltuk altı terlemesi yaşıyorum(kağıt havlu koydum artık 🙂 bacaklarım nemli,ayaklarım ve ellerim son 3 gündür Islak....saç derimde bir kaç sivilce,sol kalçada mini mini sivilceler,belimde ve sırtımda da mevcut....8-9 gündür ağlıyorum ,sürekli değil! Aklıma sahneler geliyor çok taze ve geçmişe dair(atlattığımı düşünüyordum ya da aklıma getirmemeye gayret ediyordum)ağlıyorum geçiyor sonra başka bir olay yine ağlıyorum.....neden böyleyim,neden şöyleyim kendimi bildim bileli hep böyleydim dediğim huylarım,duygularımı ana rahmine bağladım bir anda,,,,,, hiç düşünmemiştim!!!!!!!!annem bana hamile kaldığında sanırım(nasıl bir cümle kuracağımı bilemedim)duygusal hayatında çok zorlanmış bunlarla geliştiğimi ve bu şekilde hayata giriş Yaptığımı hissettim..(canım annem)..........çoğunlukla reikiye bağlandığım da yaşıyorum ağlamalarımı,üzüntülerimi sadece sanırım 2 gün banyo sırasında hıçkırıklı,öğürtülü, mide kasılması ve mide gazı yaşadım ağlayıp ağlayıp tükürdüm.......iştahım hiç yoktu ,gayet yemeye başladım(bunun için çok mutluyum)sağ elimde yaklaşık 6-7 aydır güç kaybı ve titreme vardı....(yavaş yavaş güçlenmeye başladı)sol kolumda ise çalışma sırasında arka tarafı müthiş yandı (şimdi daha hafif)baş ağrısı da yaşıyorum Ağrı olmasa bile kafamda bi ağırlık hissediyorum....reikiye bağlandığım ilk 10 gün diyebilirim ki hep kasıldım gevşetiyorum kendimi sonra bi kaç dakika geçmiş yine kasmışım kendimi....şimdi daha rahatım,Vücudumun gerilimi azaldı,arada ahhhhhh ah diye nidalar çıkabiliyor.......kimseden nefret etmediğimi sadece çok kırgınım üzgün olduğumu hissettim...insanların beni hırpalamasına (duygusal anlamda) ben müsade ettim,ettim ,ettim ,ettim......ve sonrasında tahrikleri bastırma sonucunda öfkem ile arkadaş olduğumu keşfettim.....kimsenin onuru ile oynamadım,kimseye iftira atmadım,kimsenin Duygularını görmemezlikten gelip arkamı dönüp gitmedim,yapmacık olmadım,samimiyetsizlikleri görmemezlikten gelip boşver dedim(Karşılığında duvara feci şekilde çarptım).....2011 mayıs(hayatımın en zor zamanların Başlangıcı)beni büyüten,akıl danışmanım,arkadaşım,canım teyzemi gökyüzüne 44 Yaşında uğurladık)çok zor kabul ettim.bu konuda belki 8aydır onu ve kendimi serbest bıraktım diyebilirim......şu an diyorum ki o farklı bir boyutta ve iyi......(Gözlerim yine doldu). Bak konu nerelere geldi....Karışık Cümleler için özür dilerim.......... 2 Ocak 2015 gün itibariyle 3 saat reiki(arada uyanıyorum ve ellerimin hareket ettirdiğimi Çoktan bağlandığımı algılıyorum;))))meditasyon ,nefes teknikleri.....inanıyorum,mücadele ediyorum,içimden gelerek yapıyorum aşmam gereken korkularımı kabul edip,kaçmamam gerek.......en büyük sıkıntılarımdan biri olumsuzlukları kabul etmekte zorluk çektiğimi anladım,anlayıp,anlamamazlıktan gelmek beni çok yıpratıyor...................bir Sürü kişisel gelişim kitabı okudum(1,5 ayda) çok şükür bir anda reiki ile tanıştım ve Sevgili Altan Enis Çelenk sana minnettarım.......çok daha iyi Olacağım ,sağlıklı bir ruh,sağlıklı bir beden,sağlıklı duygularla,sağlıklı ilişkilerle devam edeceğim hayata.....içimde umutlar belirdi....Şükürler olsun Allah'ıma,Şükürler olsun meleklerime, Şükürler olsun ki reiki yi hayatıma bir anda sokmama vesile olan dost Enis'e...........21.günden sonra tekrar yaşananları ifade etmeye çalışırım....bir de şöyle bir şey yaşadım haydi onu da yazayım da içimde kalmasın 🙂 uyanık vaziyetteyken ellerim yer değiştirdi istem dışı; 3.gözden.taç çakrama, taç çakradan şakaklarıma, şakaklarımdan yanaklarıma,yanaklarımdan omuzlarıma ,omuzlarından sakrala,sakraldan bacaklarıma(bilemedim kalp ve soları es geçti)......nasıl açıklanabilir bilmiyorum da benim içim muhteşem bir deneyimdi(mucize) olarak ta adlandırabilirim...ellerimin havada ilerleyişini zevkle kabul edip vallahi de uyanığım dedim 🙂 tahminen bu deneyimi 2 saati aşkın bir sürede yaşadım(çok uyuşmuş kol ve ellerle mutfağa gittim)......kitap önerisinde"reiki üstatlığına giden yol"Andreas Dalberg"112 Sayfanın sonundayım ...ikinci aşamayı okumam gerekli mi diye Sevgili masterımı arayacağım sanırım.....psikoloji ve Ezoterizm çok Karmaşık terimleri öğrenmem Lazım devamlı başa dönersem daha iyi kavrayabilirim.... Sevgiyle,Işıkla kalın.....

Enis
Admin
Yazılar: 11
Permalink
Mesaj Gönder
Enis
Yazı Re: Arınma Sürecinde ilk 15 günüm ve ben
den: January 19, 2015, 14:09
Alıntıla

Ezgi Selamlar
Deneyimlerini cok guzel anlatmissin. Senden ricam 21 gunun ve 3 ayin tamamlandiginda tekrar yazman.:)

ezginiba
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Re: Arınma Sürecinde ilk 15 günüm ve ben
den: January 28, 2015, 00:56
Alıntıla

Merhaba yine ben 😉 27. Arınma günümdeyim.gün içerisinde ki hiç uyumamış derin uyku halimi ,sersemliğimi ve yorgunluğumu bugün terk ettim sanırım...15 gün sonrasında hep başım ağrıdı (şu anda da ağrıyor) diyebilirim ki arınma öncesine göre ben çok çok iyi hissediyorum...kafamın içi boşluk gibi....beni üzen olayları,,kişileri şimdi şu anda düşünmeye çalışıyorum yoooook olmuyor;)azıcık azıcık yakalıyor gibi oluyorum sonra hemen gidiveriyor ve düşünmeye çalıştığımı da unutuyorum :);derin derin düşüncelerim kayboldu,endişe ataklarını yaşamıyorum.kalp çakrama gelene kadar hafif çarpıntılarım oldu,sanırım bir kere üzüntülü bir anı için bir kere de mutlu bir hayalden dolayı Ağladım.Bugün hariç 6-7 gün reikiye her bağlanışımda uyudum da uyudum ...sanki günlerce otobüs yolculuğu yapmiş gibi bitkin ve uykusuz hissettim....rüyalarım heyecanlı fakat anımsıyamıyorum...sakin ve rahatım....3 ay 5 ay o zaman diliminde de neler neler hissedeceğim kimbilir ...artık kendimi üzmekten ve kendimi kırmaktan vazgeçmiş bir Ezgi olmayı dört gözle bekliyorum..... bu ışığı asla kaybetmeyeceğim.....ŞÜkürler olsun Allah'ım,Şükürler olsun Meleklerim,....çok çok çok çok teşekkür ederim Sevgili öğretmenim Enis,minnettarım..Kocaman Sevgilerimle....

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.017 saniyedir.

Share