Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Kendi kendine uyumlama
ekbk
Newbie
Yazılar: 1
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Kendi kendine uyumlama
den: June 29, 2014, 16:33
Alıntıla

Öncelikle herkese merhaba,

Sorum başlıktan anladığınız üzere, ilginç biraz. Reikiyi uzun zamandır duymama rağmen hakkında hiç bilgi sahibi değildim. Kısa bir süre önce, bir arkadaşım vasıtasıyla bilgi sahibi oldum. Kendisi 2. seviyeyi bitirip bırakmış, daha ilerisine hazır olmadığını düşünmüş. Ben de ilk dinlediğimde, yogayla ilgilenen biri olarak, değişik bir deneyim olabileceğini düşündüm fakat çok tedirgin oldum bir yandan da. Bu tedirginliğim yüzünden de biraz araştırma yapıp sonra uyumlanmak istedim. Saatlerce bunu konuştuktan sonra, iyice etkilendim ve ben de reikiye uyumlanabilirim diye düşündüm. Tanıdığım kişi bunun ancak benim rızamla olabileceğini söyledi. Ben de ona gün içinde konuşurken sanırım hazırım dedim. Bana uyumlamayı istediğin zaman yaparım dedi. Bu konuşmanın üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra çok pozitif bir enerjiyle dolduğumu hissettim hatta telefonda biriyle konuşurken bu ne enerji dedi, şaşırdı. Hemen ardından da kendimi çok yorgun hissetmeye başladım uykum geldi çok ama uyuyamadım. Başımda ağrılar oluşmaya başladı ve vücudumun bazı yerleri, sırtım mesela yanmaya ve uyuşmaya başladı biraz. sağ elimde de sıcaklık hissettim. Duyularım da açılmış gibi ufak seslere tepki verir oldum, mesela borulardan geçen su sesi gibi. Acaba hazır mydım ve reikiye kendi kendime uyumlanmış olabilir miyim? Bu mümkün mü? Bana reikiyi tanıştıran kişi çok övdü ama uyumlama yaptım demedi. Şimdi acaba çok mu etkilendim o yüzden öyle mi sanıyorum yoksa o kişi enerjisiyle beni uyumlamış olabilir mi? Biraz tedirginim ve korktum açıkçası.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Enis
Admin
Yazılar: 11
Permalink
Mesaj Gönder
Enis
Yazı Re: Kendi kendine uyumlama
den: July 5, 2014, 18:47
Alıntıla

Selamlar

Sonsuz olasiliklar, insan mucizesi vs… Her sey olmus olabilir. BIr enerjiye, reikiye,hatta usui reikiye dahi uyumlanmis olabilirsiniz. Ancak reiki kullanmak istiyorsaniz bu işi uzmanı-üstadı olan kisilerden egitim alarak yapmanizi tavsiye ederim.

Reiki uyumlamasi-inisiyasyonu almak demek sadece Usui Reiki’nin frekansina ulasabilmek anlamina gelmiyor. Reiki egitmeni bu enerjiyi bir baskasina aktarabilecek duruma gelebilmek icin senelerce calisir ve reiki hayatinin bir parcasi olmak zorundadir.

Egitmeniniz size inisiyasyon- egitiminiz sirasinda Reiki’nin kesfedilisinden bu gune kadar bir cok ustadin bilgi birikimini, kendi kisisel deneyimlerini ve bilgilerini aktarir. Bu sekilde elinizde reiki enerji ile birlikte dogru bir yol haritasinada sahip olursunuz. Reiki ile calisabilmek ve verimli sonuclar alabilmek icin bu gereklidir.

Evrensel enerjiler ile hata yapmanin cok aci verici sonuclar meydana getirdigine sahit olmustum.

Sevgiler

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.32 saniyedir.

Share