Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Reiki günlük
Suseda
Newbie
Yazılar: 4
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Reiki günlük
den: November 4, 2013, 09:18
Alıntıla

Selamlar sevgili Reiki dostlarım; diye başlangıç yapıyorum, ama tamamen nezaketten. Yoksa hiiç dostane değilim.
Daha dün 1. Aşama eğitimimi aldım. Üzerimden tır geçmiş gibi hissediyorum.
Halbuki dersten çıkarken ne kadarda enerji doluydum. Sanki bastığım zemin esneyip beni yukarı fırlatıyormuş gibi zıplıyordum.
Otobüse bindiğimde bir terslik vardı. Eve yaklaşmak bilemedim.
Reiki uygularken kollarım, ağırlık çalışıyormuşum gibi ağrıdı. Pestil bir vaziyette uyumuşum.
Bugün ne olacak bilemiyorum.. Şimdilik yediklerim ve içtiklerimin tadı değişik.. :/

1. Günden sevgiler

Suseda
Newbie
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Re: Reiki günlük
den: November 5, 2013, 12:18
Alıntıla

Selam sevgili Reiki dostları. Bugün sevgili dostlat derken samimiyim.

Reiki günlerimin üçüncüsündeyim. Ama ikinci günümü paylaşmak istiyorum. Bir gün geriden gelmemin nedeni sanırım; yaşadıklarımı anlamlandırmak ( farkında olmak)
Yada- aslında yadası yok- kelimenin tam anlamıyla farkında olmak. Önce kendim farkında olmalı sonra yazmalıyım diye düşünüyorum..

İkinci gün deneyimlerime gelirsek eğer. Tuhaf bir gündü. Günümün büyük bölümünü lavobada geçirmek zorunda kaldım. Belkide bu kadar susuzluğu oruçluyken hissetmişimdir. Her gün yaptığım ve aslında işimde olan egzersizlerde daha fazla terlediğimi fark ettim. Bir ara dersim öncesi dizlerimden Reiki verdiğim sırada gözlerim doldu. Bildiğim her hangi bir sebep yokken.

Çok üşümek mide bulantısı gibi şeylerde uğraştım..
Ama en önemlileri; sevdiğim ve hayatında bir şeylerin kötü gittiği insanlardan iyi haberler almak ve tam tedavide gördüklerimdi. 🙂 hala şaşkınım ve bu geceyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Yani kısacası dün bir ara gözlerim dolduysada yüzüm defalarca güldü ( aslında hep gülümseyen biriyimdir) ama bunlar farklıydı. Örgü ipinde ki düğümü çözen teyze gibi, hem mutlu hemde başarılı hissettim. Hem gözle görülür hemde elle tutulur bir bereket içerisindeydim.

Teşekkür ederim Enis Hocam.. Teşekkürler Reiki

Suseda
Newbie
Permalink
Mesaj Gönder
den: November 7, 2013, 08:37
Alıntıla

Günaydın Reiki günlüğüm.

Bugününün de dünden pek farkı yoktu. ( bu arada dün yayınladığım günlüğü kaydedememişim sanırım. Tekrar yazmakta istemiyorum, o an geçti.
Dörüdüncü günümdü bugün beşinci günümdeyim. Şimdikik mutsuz telaşlı ama tuhaf bi rahatlığımda var diyebilirim.
Şimdilik böyle. Eğer harhangi bir değişiklik olmassa bugünde böyle bitecek..
Ama reikiyi dün gece ki tedavide daha çok hissettim hemde sohbet halindeydim.. Enteresan!

Sevgiler..

Suseda
Newbie
Permalink
Mesaj Gönder
den: November 9, 2013, 16:26
Alıntıla

Selamlar herkese ve Reiki günlüğüme..

Bugün yedinci günüm. Yedi mistik bir rakam bence. Özel birgün bugün benim için.
Ama içim de kötü bir his var. Duygularım dalgalı kur gibi; sabitleyemiyorum. Gün için de farklı ruh halleri içindeyim.
En çokta şu içimde ki kötü his yoruyor beni. Umutsuzum. Kendimi yetim gibi hissediyorum. Gerçekte ham yetim hem öksüzüm aslında. Acaba bu bir şifalanma mı?

Tam tedavi uygulamak artık elim kolum bir parçam gibi. Huzur bulduğum tek saat dilimi diyebilirim.
Ellerimden Reikinin akışını çok daha iyi hissetmeye başladım. Ama 21 gün çabuk bitse dediğim de olmuyor değil.
Sanki kendim söyleyip kendim dinliyorum. Kendime laf anlatmaya çalışıyorum.
Bir an önce dengeli bir ruh haline kavuşmayı diliyorum.

Sevgiler..

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.02 saniyedir.

Share