Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Reiki Sorularım
DemoniacSo-
ul09
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Reiki Sorularım
den: September 17, 2012, 20:49
Alıntıla

Merhabalar saygıdeğer hocam ve büyüklerim..Size bazı sorularım var cevaplarsanız çok memnun kalırım.1-Ben kendime reiki uygularken yanımda telefon bulunduruyorum saate bakmak için çok fazla bi zararı olur mu ? 2- Çakralara reiki uygularken omuriliğimizin dik bir pozisyonda olması şart mı ? 3- Enis hocamdan uyumlama alalı 1 hafta oldu gerek mental gerekse fiiziksel anlamda çok fazla bi değişim hissetmedim bu iyi birşey mi ? 4- Kendime reiki verirken miğdem bulanıyo ve son zamanlarda baş ağrım var bu normal mi ? Şimdiden teşekkürler...

Misafir
Advanced
Yazılar: 54
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Re: Reiki Sorularım
den: September 18, 2012, 00:00
Alıntıla

Selamlar

Yaninda Telefon olmasi pek sorun degil. Ancak olmamasi reiki seansinin verimini artırır.

Süre yada saat tutma. Bırak ellerin seni yonlendirsin. Cakralarini ve reikinin akişını hissetmeye çalış.
Reiki uygularken omurganin dik olmasina gerek yok.
Degisiklik hissetmemen iyi yada kotu degildir. Bas agrisi ve bulanti senin arinmanin daha yeni basladiginin isareti. Bu arinmadan sonra sende degisiklikleri fark edeceksin.

DemoniacSo-
ul09
Newbie
Yazılar: 2
Permalink
Mesaj Gönder
den: September 18, 2012, 10:06
Alıntıla

Cevaplarınız için teşekkürler hocam...

sukran
Newbie
Yazılar: 1
Permalink
Mesaj Gönder
den: November 5, 2014, 11:24
Alıntıla
[email]
Merhaba Enis Bey,

Sizden bazı konularda beni aydınlatmanızı rica edeceğim. Reiki ikiye başlamak için epeydir uygulamadığım Reiki bir ile bir arınma sürecine girdim. Hayatımda bazı sıkıntılar başgösterdi ve ben bunların Reiki ile ilgisi olup olmadığını bilmek istiyorum. 
1. Fiziki olarak düşüp yaralanmalar, bitkinlik, uyanmakta zorluk, ishal, eklem ağrıları, şişlik, isteksizlik gibi şeyler başgösterdi. bunların olmasını gerektirecek bir sağlık sorunum yok üstelik.
2. Sürekli bir şeylerimi kaybediyorum. Evin içinde nereye koyduğumdan eminim fakat inat edip tüm gün arasam da bulamıyorum. İki kristal taşım, sürekli kullandığım kremim, üzerinde çalıştığım makale, flash diskim gibi pek çok şey ardı ardına kaybolmaya başladı. Ve evde olduklarını bildiğim halde, evi altüst ettim, yok. Eskiden zihnimi programlayıp uyuduğumda sabah aradığım şeyi bulurdum fakat artık bunun da işlemediğini gördüm. Bu nedir sizce? Arınmaya başlamamla eş zamanlı olduğu için böyle bir şüpheye kapıldım. Eğer öyle ise kaybolanları bulabilmemin bir yolu var mı?
3. Çok eskiden beni kırmış insanlar dönüp özür dilemeye başladı. Öyleki, 20 yıl önceki erkek arkadaşım çıkıp Amerika'dan gelmiş, bir arkadaş vasıtasıyla beni aratıp "ona bir özür borcum var, günlerdir huzursuzum, izin versin hayatını altüst ettiğim için ondan özür dileyeyim" mesajını iletti. Buna benzer bir sürü şey üstüste gelmeye başladı. Mesela dün, çok yakınımdaki bir  arkadaşım, başka birisiyle ilişkimi bozduğunu itiraf ederek affını diledi. Ağlama duvarına döndüm, insanlar kendiliğinden gelip pisliklerini boca ediyorlar.
4. Hayatımda geçmişte beni üzmüş, rahatsız olduğum unuttuğum konular birdenbire aklıma gelmeye, bir resim gibi canlanmaya başladı. Çoktandır görüşmediğim bazı insanlar da numaranı ... dan buldum diye aradılar.
Bunların hepsi arınma sürecime denk gelmiş tesadüfler olabilir mi? Eğer içlerinden bazıları arınmamla ilgili ise hangileri? Bunlara başka neler eklenme ihtimali var? Bu süreci daha hafif atlatmak için daha fazla mı reiki yapmam gerekiyor. Yanıylarsanız sevi[/email]nirim.
Enis
Admin
Yazılar: 11
Permalink
Mesaj Gönder
Enis
den: November 5, 2014, 12:09
Alıntıla

Selamlar
Evet anlantiklarin arinmanin bir parcasi. Reiki bizi ve hayatimizi bu sekilde degistiriyor. Bu arinma sureclerinden sonra hayatimizda olumlu degisimler basliyor. Simdiden hayirli olsun.
Sevgiler

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.132 saniyedir.

Share