Forum

Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Kızgınım
Misafir
Newbie
Yazılar: 4
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Kızgınım
den: March 26, 2011, 15:16
Alıntıla

Merhaba

Bugün sana çok kızgınım. Bizimle hiç ilgilenmiyorsun. Ohh saldım çayıra mevlam kayıra. Şuan içimden seni dövmek geliyor avaz avaz bağırmak geliyor

Bu sabah kalktığımda çok yorgun sinirli asabi olacağımı düşünüyordum. Cenazemiz vardı 2 gündür çok yorulmuştum doğru düzgün uyuyamamıştım. Ama değilim kendimi kötü hissetmek için elimden geleni yapıyorum ama içimde acayip bir huzur var. Cenaze evinde bile hep en dirayetli bendim kayıtsız teslim sürekli halamla ve kızıyla sohbet edip moral verdim her işe koşturdum sonunda sinirlerimin boşalması lazımdı hep öyle olur ama olmadı. Benim gibi sürekli herşeyi kötü yönden gören bir insan nasıl oluyor bu kadar sakin olumlu olabiliyor.

Bu reiki gerçekmi yoksa bilinç altımda ben bişeyler yaptım ve sonucunda böyle böyle olması gerekiyor deyip beynimi kandırıyorum ve o yüzden mi oluyor bunlar.

Sabaha kadar belki 15-20 sefer uyanıyorum ve her seferinde reikiye bağlanıp tekrar uykuya dalıyorum. Gecede bu kadar uyanan bir insanın sabah yorgun ve uykusuz olması gerekmez mi neden saat çalmadan kalkıyorum.

Kalbim neden sürekli böyle pır pır ne zaman oturacak yerine neden heyecanlanıyor bu kadar neden bu kadar seviyor yada kimi seviyor. Kendimi aşık olmuşum gibi hissediyorum ama kime aşığım.

aybuse79
Newbie
Yazılar: 15
Permalink
Mesaj Gönder
Yazı Re: Kızgınım
den: September 26, 2012, 13:57
Alıntıla

Bu mesajı okuyunca en son kısma ttakıldım ve yazmadan geçemedim. Dünden beri bende kendimi aşık olmuş gibi hissediyorum ama puzzle ın taşlarında bir eksik var:S

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.34; Sayfa yükleme süresi: 0.014 saniyedir.

Share